Pomagajte nam soustvarjati Župnijsko spletno stran

 

Vaše ideje, članiki, opisi,… so dobrodošli. Pošljite jih na e-pošto župnije Sv. Anton: zupnija.svanton@gmail.com

Imate morda doma kakšno staro sliko: krsta, obhajila, birme, poroke, ali kakega drugega praznika ki se je odvijal v župnijski cerkvi sv. Antona ali v njeni bližini. Pošljite nam jo in objavili jo bomo v galeriji. Zraven pa dopišite datum nastanka, kdo je na fotografiji,…. e-pošta: zupnija.svanton@gmail.com

Na nekaterih podstraneh je napis: “Stan je še v izdelavi” ali nekaj podobnega. V kolikor o temi, o kateri bo stran govorila veste kakšno stvar nam jo napišite. Morda o njej povprašate starše ali stare starše. e-pošta: zupnija.svanton@gmail.com

Imate idejo, predlog, nasvet ali želite sodelovati pri nastajanju strani oziroma podstrani? Pišite nam.

Za vaša vprašanja, predloge, pobude,… smo vam vedno na voljo e-pošti: zupnija.svanton@gmail.com

Lahko se dogovorimo tudi za srečanje. Pišite.