slika1

TEDEN KARITAS V NAŠI ŽUPNIJI

Teden Karitas 2016. Zadaj, pri kropilniku, je postavljena košarica za prostovoljne prispevke za potrebe naše župnijske Karitas.
Ob njej najdete tudi spodbudne misli in še kaj drugega, uporabnega… Ne pozabite tudi na 0.5% davčnega odmerka, ki ga lahko naklonite župnijski Karitas.

V četrtek, 24. novembra po večerni maši bo v bertoškem župnišču predvajanje dokumentarnega filma (45') V SLUŽBI ČLOVEKOVEGA DOSTOJANSTVA, ki ga je pripravila TV Slovenija ob 25-letnici slovenske Karitas. Dokumentarni film je bil premierno predvajan na prvem programu Televizije Slovnija 24. novembra 2015. V filmu nastopa tudi naš župnik g. Franc Prelc.

Kdor se predvajanja v župnišču ne more udeležiti si film lahko ogleda v spletnem avi arhivu RTV SLO, RTV 4D: http://4d.rtvslo.si/arhiv/dokumentarni-filmi-in-oddaje-verski-program/174372959