Zahvalna nedelja, 6. november 2016

ZAHVALA

Najprej in predvsem se za vse letošnje darove zahvaljujemo Bogu! Zahvala vsem, ki ste v tem letu pomagali in prispevali za cerkev. Zahvala vsem sodelavcem, katehetom in katehistinjam, članom župnijskega pastoralnega in gospodarskega sveta, sodelavkam in sodelavcem pri Župnijski Karitas, organistinjam, pevovodjem, pevcem in pevkam vseh naših zborov, pritrkovalcem, mladim in ministrantom. Zahvala vsem, ki lepo skrbite za krasitev naših dveh cerkev ter urejenost njunega okolja. Zahvala ostarelim in bolnim, ki prispevate svoj delež z molitvami in darovanjem Bogu svoje nemoči in bolezni. Hvala posebej vsem, ki ste prispevali svoj prostovoljni letni dar za duhovnikovo delo med vami ob blagoslovu in molitvi na grobovih. Hvala vsem, ki naročate sv. maše in podpirate to delo tudi z molitvami in drugimi pozornostmi. Naj vas vse vedno spremlja Božji blagoslov!

Vaša hvaležna oče Franc in oče Jožko